Witamy na stronie KRIS Lublin. Jesteśmy najstarszym w Lublinie przedstawicielem firm Horman oraz jednym z pierwszych dystrybutorów firmy Nice. Choć zasięg naszej działalności, to przede wszystkim wschodnia Polska, to mamy także klientów z Ukrainy. Kris Lublin
Aktualnie znajdujesz się na:OfertaBramy

Bramy

 • Jeżeli nie wiecie Państwo jaka brama będzie idealnie pasowała prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem   81 534 94 49 lub o napisanie maila na adres kris@kris.lublin.pl. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy także do naszego biura- więcej informacji w zakładce kontakt.

 • Bramy segmentowe

  Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Dzięki grubości panela nawet 4.2 cm świetnie izolują garaż przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd    na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Więcej informacji tutaj.

   

   

   Bramy uchylne

  Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu. Stosuje się je w garażach, w których nie zależy na utrzymaniu wysokiej temperatury w zimie.Więcej informacji tutaj. 

   

   


  Bramy przemysłowe

  Br