Witamy na stronie KRIS Lublin. Jesteśmy najstarszym w Lublinie przedstawicielem firm Horman oraz jednym z pierwszych dystrybutorów firmy Nice. Choć zasięg naszej działalności, to przede wszystkim wschodnia Polska, to mamy także klientów z Ukrainy. Kris Lublin
Aktualnie znajdujesz się na:OfertaBramy Segmentowe garażowe

Bramy Segmentowe garażowe

 • Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę tuż pod stropem lub poziomo pod sufit pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Bramy segmentowe mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie, dzieki napędowi sterowanego z pilota. Segmenty są wypełnione pianką poliuretanową, która zapewnia dobra izolacje termiczną i akustyczną. Wszystkie bramy Hormann są dostępne w 15 preferowanych kolorach oraz niemal 200 kolorów palet RAL. Ościeżnica ma identyczny kolor co płyta bramy.

  Dwie grubości paneli: 

  1. Nieocieplane bramy LTE. Bramy LTE są najtańszym wariantem. Odstępy między przetłoczniami są dokładnie dopasowane do różnych wysokości bramy. Stosuje się je głównie w garażach wolnostojących, w których nie zależy na wysokiej temperaturze w zimie.

   2. Ocieplane bramy LPU. Brama składa się z segmentów o grubości 42 mm. Dzięki wypełnieniu pianką poliuretanową zapewniają najlepszą izolację z możliwych. Bramy LPU stosuje się w garażach, w których szczególnie ważną rolę odgrywa dobra izolacja cieplna. Jest to bardzo istotne gdy garaż jest połączony bezpośrednio z domem. Inwestycja w tę bramę jest bardzo opłacalna, ponieważ stanowi bardzo dobrą izolacje, dzięki czemu ciepłe powietrze nie będzie uciekało przez garaż. Gwarantujemy, że dzięki tej bramie obniżycie Państwo koszty energii cieplnej. Brama pracuje bardzo cicho dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężyn skrętnych EPU jest szczególnie cicha praca. Promocja! Brama LPU o wymiarach 2500 x 2250 dostępna już za 1900 zł netto!


   Do wyboru są 4 rodzaje powierzchni: Woodgrain, Silkgrain, Micrograin i Sandgrain. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

  Bramy są dostępne w 15 preferowanych kolorach oraz w 24 okleinach. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

  Do wyboru są  4 rodzaje przetłoczeń. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

  Zapraszamy także do zapoznania się z naszą szeroką ofertą napędów do bram, które zapewniają jeszcze większy komfort korzystania z bram. Dodatkową zaletą bramy wyposażonej w napęd jest specjalny system ryglowania, który zabezpiecza bramę przed podważeniem i ewentualnym włamaniem. Ryglowanie działa mechanicznie, a więc działa także w razie awarii zasilania.

  W bramach można zastosować przeszklenia z tworzywa sztucznego, które zapewnia odporność na zarysowania, dobrą przejrzystość oraz izolacyjność cieplną.

  Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach montażu kliknij tutaj

  Aby zobaczyć katalog producenta kliknij tutaj.


  Jesteśmy gotowi do negocjacji.
  Znalzłeś gdzieś taniej?
  Po prostu zadzwoń!!

   

   81 534 94 49