Witamy na stronie KRIS Lublin. Jesteśmy najstarszym w Lublinie przedstawicielem firm Horman oraz jednym z pierwszych dystrybutorów firmy Nice. Choć zasięg naszej działalności, to przede wszystkim wschodnia Polska, to mamy także klientów z Ukrainy. Kris Lublin
Aktualnie znajdujesz się na:OfertaBramy uchylne

Bramy uchylne

 • Promocja! Brama uchylna w kolorze białym lub brązowym o wymiarach 2375 x 2000 mm, 2375 x 2125 mm, 2500 x 2000 mm, 2500 x 2125 mm dostępna już za 880 zł netto.

  Najtańsza brama do garaży wolnostojących. Jej zalety to łatwość obsług dzieki sprężynom naciągowym, trwałość i bezpieczeństwo. Do bramy można zamontować napęd sterowany pilotem dzięki, któremu otwieranie bramy będzie łatwiejsze. Brama posiada wiele sprężyn, które skutecznie zabezpieczają bramę przed opadnięciem. W razie pęknięcia jednej ze sprężyn, bramę zabezpieczają pozostałe spójne sprężyny.

  Bramy posiadają jedyne w swoim rodzaju ryglowanie z zapadką obrotową dociskająca naroża płyty do ramy, co stanowi o wiele skuteczniejsze rozwiązanie niż zwykłe zamknięcia ze sztangą. Podważenie bramy jest praktycznie niemożliwe. 

  Wersje bramy:

  - dostępne w 7 kolorach Więcej informacji tutaj.

  -do samodzielnego wypełnienia

  -kasetony Więcej informacji tutaj.

  -z otworami wentylacyjnymi

  -przetłoczenia (pionowe lub poziome) Więcej informacji tutaj.

  Do niemal każdego wzoru bramy oferujemy pasujące drzwi boczne. W ten sposób brama i drzwi tworzą harmonijną całość, szczególnie gdy są montowane tuż obok siebie.

  Do bram można zastosować przeszklenia. Stanowią nie tylko element dekoracyjny ale także dzięki wpadającemu do wnętrzna naturalnemu światłu poprawiają klimat pomieszczenia. To rozwiązanie jest stosowane w garażach wykorzystywanych jako warsztat.

  Na wszystkie bramy uchylne Hörmann udzielamy 10 lat gwarancji i 5 lat na napędy Hörmann!

   Więcej informacji w katalogu PDF

  Jesteśmy gotowi do negocjacji.
  Znalzłeś gdzieś taniej?
  Po prostu zadzwoń!!

  81 534 94 49