Witamy na stronie KRIS Lublin. Jesteśmy najstarszym w Lublinie przedstawicielem firm Horman oraz jednym z pierwszych dystrybutorów firmy Nice. Choć zasięg naszej działalności, to przede wszystkim wschodnia Polska, to mamy także klientów z Ukrainy. Kris Lublin
Aktualnie znajdujesz się na:OfertaSzlabany

Szlabany

 • Szlaban automatyczny - stosowany przy wyjazdach i wjazdach na parkingi, osiedla strzeżone oraz obiekty przemysłowe.

  W naszej ofercie posiadamy niezawodne szlabany elektromechaniczne i hydrauliczne marki Facc. Firma Facc to producent szlabanów, napędów oraz innych produktów juz ponad 12 lat.

  Jeżeli nie wiecie Państwo jaki szlaban będzie idealnie pasował prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 81 534 94 49 lub o napisanie maila na adres kris@kris.lublin.pl. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

  Szlaban elektromechaniczny

  Zastosowania

  -Szlabany lektromechaniczne zostały zaprojektowane do pracy średnio-intensywnej i intensywnej . Mogą obsługiwać ruch zarówno na małych parkingach osiedlowych, jak i na dużych parkingach przy centrach handlowych lub zakładach przemysłowych.

  - Łatwy montaż i pewne działanie.

  - Pewne działanie w każdych warunkach dzięki konstrukcji opartej na precyzyjnym spasowaniu metalowych przekładni zębatych.

  Szlaban hydrauliczny

  Zastosowania

  - Szlabany hydrauliczne zostały zaprojektowane do pracy średnio-intensywnej i dlatego doskonale

    sprawdzają się na małych parkingach, w niewielkich zakładach przemysłowych, warsztatach

    i magazynach. Są one dostępne w wersjach z ramieniem o przekroju okrągłym oraz prostokątnym,

    w tym również łamanym.

  - Wysoka odporność na przeciążenia i zużycie dzięki napędowi hydraulicznemu.

  - Do szlabanu możliwe jest podłączenie szeregu różnych akcesoriów FAAC zdalnego sterowania, sygnalizacji i zabezpieczenia przed zgnieceniem.

  - Napęd hydrauliczny w szlabanach pozwala na precyzyjną regulację siły pracy oddzielnie przy otwieraniu i zamykaniu oraz na zabezpieczenie przed wyłamaniem ramienia w pionie (przeciwwyłamaniowy zawór hydrauliczny).

   Więcej informacji o szlabanach firmy FAAC w katalogu PDF.

  Jesteśmy gotowi do negocjacji.
  Znalazłeś gdzieś taniej?
  Po prostu zadzwoń!!